Nežinukas rašė:Suprantama, ne visi žino tikrą Tiesą. Visgi na negražu, nekultūringa taip reikštis, sakyčiau. Išmeti kokią tai citatą, greičiausiai mandrumą rodydamas angliškai ir dingsti iš akiračio. Ir netingėjai Tamsta užsiregistruoti prieš pasireiškiant. Nesuprantu. Tai gal Tamsta visgi turi kokią tai nuomonę, Pauliaus „šventumo“ klausimu? lauko pirtysipas rašė:Šiaip nėra ten ko nesuprasti. Va paaiškinimas:
Galatians 2:11–14 describes...
O kodėl šventumas kabutėse?