Kaip Paulius tapo apaštalu?

Diskusijos apie tai, kodė krikščionybės yra sąmokslas prieš Jėzų iš Nazareto. Nes akivaizdu, kad ko Saulius nepasiekė kardu, vėliau pasivadinęs Pauliumi, jis tai pasiekė melu ir apgaule. Taip Jėzaus iš Nazareto mokymas buvo sužlugdytas Pauliaus demagogijomis.
Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 02 Geg 2017, 15:18

Nežinukas rašė:Tai yra, kaip tamsta sakai: :oops:
Augustas rašė:
Nežinukas rašė:…Taip Pauliaus lūpomis, nešu aš :twisted: viltį visai kūrinijai![/galvoju]

WOW, Nežinuk, čia Tamsta mane labai nustebino. :shock: Tai galima daryti išvadą, kad Paulius Tamstai neįtinka tuo, kad jis teigia Tamstą, Nežinuk, esant vilties žmonijai nešėju? :roll: :)
Nei aš :oops: koks pranašas nei ką, kad koks tai svarbus Paulius mane paskelbtų pasaulio gelbėtoju. :oops: Kaip kokiame amerikoniškame 'alé vesterne. :lol:


Bet vis tiktai paskelbė Tamstą vilties nešėju. :!: Tai ką dabar darysite, Nežinuk? :)

Vargas man vargas, net visiškas vargas! Kai tik pradedu skaityti Pauliaus pranašystes, :o tai mane tuoj užpuola keista dvasios pagava :mrgreen: . Toks jausmas, lyg kalbu su Pauliumi, bet kitą vertus, lyg Paulius visa savo esme :twisted: per mane kalba. Tada ir pridedu šitą paveiksliuką: :evil: Na ar ne bėda su tuo jūsų Pauliumi. :?: Sakau gal kokį exceriacistą (ar kaip jūs juos ten vadinate) pasisamdyti. Tik bijau, kad už paslaugas jūsų krikščioniškame pasaulyje, kurį dar neišgelbėjau, :oops: neturėsiu kaip atsiskaityti...

Nėra gerai su tuo jūsų Pauliumi, nėra gerai...


Užjaučiu Tamstą, Nežinuk. :( Bet kuo čia dėtas Paulius, jei Tamstą nuo jo taip supykina? :roll:

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 03 Geg 2017, 12:10

Augustas rašė:Užjaučiu Tamstą, Nežinuk. :( Bet kuo čia dėtas Paulius, jei Tamstą nuo jo taip supykina? :roll:

Prisipažinsiu. :oops:

Turiu silpnybę - nepernešu melagių! :cry:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 08 Geg 2017, 15:10

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:Užjaučiu Tamstą, Nežinuk. :( Bet kuo čia dėtas Paulius, jei Tamstą nuo jo taip supykina? :roll:

Prisipažinsiu. :oops:

Turiu silpnybę - nepernešu melagių! :cry:


Hm, dar klausimas, ar Paulius iš tiesų meluoja, kai rašo tai, kas Tamstai, Nežinuk, nepatinka. :roll: Gal netyčia klysta, jei iš tiesų klysta? :?:
O jei ir meluoja, tai tebūnie tas melas jo paties asmeninis reikalas. Pauliaus parašytų žodžių jau nebepakeisime (tegalime tik argumentuotai ir ramiai žmonėms paaiškinti, kad va ten, mūsų manymu, yra neteisybė parašyta). O tai kam Tamstai erzintis dėl to, ko Tamsta negali pakeisti? :roll: :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 12 Geg 2017, 11:30

Augustas rašė:
Nežinukas rašė:Turiu silpnybę - nepernešu melagių! :cry:

Hm, dar klausimas, ar Paulius iš tiesų meluoja, kai rašo tai, kas Tamstai, Nežinuk, nepatinka. (…) O tai kam Tamstai erzintis dėl to, ko Tamsta negali pakeisti? :roll: :)

Nesuprantu, kodėl tamsta mėgini Pauliaus piktadarybes suvesti į mano asmeniškumą. :oops: Gal paaiškintum kas tokį požiūrį skatina, nors visada stengiuosi nurodyti, kokias Pauliaus išvedžiojimais aš :oops: vadovaujuosi.

Siūlau ne mane auklėti, :oops: bet konkrečiai nurodyti, kur aš Pauliaus atžvilgiu klystu.

Iš anksto sakau: Ačių!

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 15 Geg 2017, 12:12

Augustas rašė: Hm, dar klausimas, ar Paulius iš tiesų meluoja, kai rašo tai, kas Tamstai, Nežinuk, nepatinka. :roll: Gal netyčia klysta, jei iš tiesų klysta?
Na gal ir tamsta teisus, gal…

Bet imkime pavyzdžiu 1. laišką korintiečiams ir pasiaiškinkime ar tai melas ar klaida. :?: Tame laiške 11,23-24 Paulius sako: ‚Aš tai gavau iš Viešpaties“ :o „ir perdaviau jums, kad Viešpats Jėzus tą naktį, kurią buvo išduotas, paėmė duoną ir padėkojęs sulaužė ir tarė: „Imkite ir valgykite; tai yra mano kūnas, kuris už jus sulaužomas. Tai darykite mano atminimui“...‘ Tą faktą, kad tai sakinys iš tada dar tik būsimos Evangelijos pagal Luką, čia ignoruokime. Bet pasakymas: „Aš tai gavau iš Viešpaties ir perdaviau jums, kad Viešpats Jėzus tą naktį, kurią buvo išduotas...“ kelia neišvengiamą aibę klausimų. :evil:

Tai ką veikė ir kur buvo Saulius (vėliau Paulius), tą naktį, kai Jėzus buvo išduotas? :?: :?: :?: Reikia manyti, kad tą naktį Saulius šnipinėjo Jėzų! :lol: Arba sakydamas „...tai gavau iš Viešpaties...“ Paulius įžūliausiai meluoja. :twisted: Čia gali pasirinkti kiekvienas savo versiją... :lol:

Svarbiausia šiame, tariamame „nesusipratime“ yra tai, kad šitaip Paulius besigirdamas iškelia save virš Jėzaus Nazariečio, lyg Paulius, o ne Jėzus :o yra tikras Eucharistijos steigėjas. Jūs darykite kaip norite, bet man šlykštu skaityti tokį įžūlų melą! :oops:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 17 Geg 2017, 17:58

Nežinukas rašė:
Augustas rašė: Hm, dar klausimas, ar Paulius iš tiesų meluoja, kai rašo tai, kas Tamstai, Nežinuk, nepatinka. :roll: Gal netyčia klysta, jei iš tiesų klysta?
Na gal ir tamsta teisus, gal…

Bet imkime pavyzdžiu 1. laišką korintiečiams ir pasiaiškinkime ar tai melas ar klaida. :?: Tame laiške 11,23-24 Paulius sako: ‚Aš tai gavau iš Viešpaties“ :o „ir perdaviau jums, kad Viešpats Jėzus tą naktį, kurią buvo išduotas, paėmė duoną ir padėkojęs sulaužė ir tarė: „Imkite ir valgykite; tai yra mano kūnas, kuris už jus sulaužomas. Tai darykite mano atminimui“...‘ Tą faktą, kad tai sakinys iš tada dar tik būsimos Evangelijos pagal Luką, čia ignoruokime. Bet pasakymas: „Aš tai gavau iš Viešpaties ir perdaviau jums, kad Viešpats Jėzus tą naktį, kurią buvo išduotas...“ kelia neišvengiamą aibę klausimų. :evil:


Įdomi vieta. :) O tai Jėzus tą naktį iš tiesų taip nedarė, kaip parašė Paulius? :roll:

Tai ką veikė ir kur buvo Saulius (vėliau Paulius), tą naktį, kai Jėzus buvo išduotas? :?: :?: :?: Reikia manyti, kad tą naktį Saulius šnipinėjo Jėzų! :lol: Arba sakydamas „...tai gavau iš Viešpaties...“ Paulius įžūliausiai meluoja. :twisted: Čia gali pasirinkti kiekvienas savo versiją... :lol:


Nebūtinai. :) Gali būti, kad ir mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta. Todėl tai, kad jis parašė, jog gavęs iš Viešpaties, ką darė Jėzus Nazarietis tą naktį, kurią buvo išduotas, nebūtinai yra melas. :)

Svarbiausia šiame, tariamame „nesusipratime“ yra tai, kad šitaip Paulius besigirdamas iškelia save virš Jėzaus Nazariečio, lyg Paulius, o ne Jėzus :o yra tikras Eucharistijos steigėjas. Jūs darykite kaip norite, bet man šlykštu skaityti tokį įžūlų melą! :oops:

O va čia tai jau išsigalvojimas visiškas. Ir jei Tamstai šlykštu nuo Tamstos išsigalvojimų ir fantazijų, tai gal Tamstai nereiktų tokių fantazijų kurti? :roll: :twisted:

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 18 Geg 2017, 18:39

:evil: visada sakiau, kad tiems krikščionims tiesiog ne daeina..!
 
 
 
 
Žmogau, šaunuolis Nežinukas pasakoja tau ne apie tai ką darė Jėzus Mesijas! Net aš :twisted: sakau kaip yra – Jėzus yra Mesijas. Tik krikščionims to nereikia... Jiems reikia vien to, kas jiems leidžia dievinti Paulių - Kristaus. :lol: Ir todėl jie puola aiškinti, kad ne Jėzus, o Paulius įsteigė Eucharistiją. Ir jie tai daro kiekvienose mišiose, kartodami Pauliaus melą. Net man :evil: gėda. :oops:

Mielas Augustai, matau visai skaityti nebemoki. O jei dar moki, tai aiškiai nesupranti, ką skaitai. :o Čia kalbama ne apie tai, kas įsteigė Eucharistiją, o apie tai, kad Paulius meluoja ir sako: "Aš tai gavau iš Viešpaties". Ir taip meluoja, savindamasis Eucharistijos steigimą, bei iškeldamas save virš Jėzaus mokinių, kuriems Jėzus asmeniškai perdavė savo pavedimus.

Nes Paulius arba šnipinėjo Jėzų išdavystės naktį, arba tiesiog ciniškai meluoja. O jei šnipinėjo, tai žinok, kad Jėzus savo pavedimą perdavė ne šnipams ar šnipui Pauliui, bet savo mokiniams. Kadangi Jėzus Eucharistiją perdavė savo mokiniams, sunku patikėti, kad „mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta“.

Augustas rašė: O tai Jėzus tą naktį iš tiesų taip nedarė, kaip parašė Paulius? :roll: (...) Gali būti, kad ir mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta.
O prie ko čia Paulius?

Tai ką? Jėzus persigalvojo dėl savo mokinių, kuriuos mokė žemiškai ir paprastai, kuriems perdavė Eucharistiją be jokio mistifikavimo. Ir staiga, jei tikėti tavo išvedžiojimais, Jėzus nusprendė tariamo "genijaus" Pauliaus pagalba mistifikuoti savo mokymą?

Papildymas: Čia aš kalbu ne apie galimus Eucharistijos slėpinius,
bet apie konkrečius Jėzaus mokymo, t.p. ir Eucharistijos perdavimo metodus.


Krikščionybė - tai neišsenkati fantastika… :lol:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 01 Bir 2017, 17:35

Nežinukas rašė:
Augustas rašė: O tai Jėzus tą naktį iš tiesų taip nedarė, kaip parašė Paulius? :roll: (...) Gali būti, kad ir mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta.
O prie ko čia Paulius?

Tai ką? Jėzus persigalvojo dėl savo mokinių, kuriuos mokė žemiškai ir paprastai, kuriems perdavė Eucharistiją be jokio mistifikavimo. Ir staiga, jei tikėti tavo išvedžiojimais, Jėzus nusprendė tariamo "genijaus" Pauliaus pagalba mistifikuoti savo mokymą?


O prie ko čia Jėzaus persigalvojimas dėl savo mokinių? Tamsta visai neskaito, kas mano parašyta, ar kaip? :roll: Tikrai nesuprantu Tamstos, Nežiniuk, minties šuolio nuo Jėzaus Nazariečio mokinių, kuriems Jėzus žemiškai ir paprastai perdavė savo mokymą, prie Pauliaus to paties Jėzaus to paties mokymo mistifikavimo.Kad Tamstai būtų aiškiau, apie ką aš čia klausinėju, aš pamėginsiu susisteminti ir pateikti savo klausimus paeiliui:
1) Kur aš teigiau, kad Paulius atliko Jėzaus mokymo mistifikaciją?
2) Kur aš teigiau, kad Jėzus persigalvojo dėl tų savo mokinių, kuriems perdavė žemišku būdu savo mokymą?
3) Kaip Tamsta nusprendė, kad jei Jėzus Nazarietis perdavė mistiniu būdu Pauliui savo mokymą apie Eucharistiją, tai Jėzus persigalvojo dėl kitų savo mokinių, kuriuos mokė paprastai ir žemiškai? :roll:

Papildymas: Čia aš kalbu ne apie galimus Eucharistijos slėpinius,
bet apie konkrečius Jėzaus mokymo, t.p. ir Eucharistijos perdavimo metodus.


Taip aš ir supratau. Bet ačiū Tamstai už patvirtinimą. :)

Krikščionybė - tai neišsenkati fantastika… :lol:


Kas kuom kvep, tuom ir kitą tep? ;)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 28 Bir 2017, 11:52

Augustas rašė:1) Kur aš teigiau, kad Paulius atliko Jėzaus mokymo mistifikaciją?
Tai paskaityk, ką pats rašai:
Augustas rašė:Gali būti, kad ir mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta.
Na ar ne mistifikacija?

Kaip vaikų darželyje:
Augustas rašė:2) Kur aš teigiau, kad Jėzus persigalvojo dėl tų savo mokinių, kuriems perdavė žemišku būdu savo mokymą?
O kur aš teigiau, kad tamsta tai teigei?

Augustas rašė:3) Kaip Tamsta nusprendė, kad jei Jėzus Nazarietis perdavė mistiniu būdu Pauliui savo mokymą apie Eucharistiją, tai Jėzus persigalvojo dėl kitų savo mokinių, kuriuos mokė paprastai ir žemiškai? :roll:

Kadangi Jėzus Eucharistiją perdavė savo mokiniams, nesuprantu kodėl Eucharistiją turėjo būti tariamai „apreikšta“ :o dar ir kokiam tai Jėzaus pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui (Apd. 8,1…). Tai ir klausiu: gal Jėzus persigalvojo dėl savo mokinių :lol: ir todėl Eucharistiją perdavė savo pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui ?
Ir aš :twisted: kai ką suprantu!
 
 
 
 
Eucharistija buvo įsteigta ir perduota Jėzaus mokiniams tą naktį, kai Jėzus buvo išduotas. Saulius paskutinėje vakarienėje nedalyvavo. Ar tai reiškia, kad Jėzus savo pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui Eucharistiją perdavė atskirai? O gal kokiu tai mistiniu būdu vyko paskutinė vakarienė vien su Sauliumi :o ir po to kas nors vėl buvo nukryžiuotas? Nes nukryžiavimas, tikriau prisiminimas apie nukryžiavimą, mano :twisted: supratimu, yra Eucharistijos sudėtinė dalis.


Nors kita vertus, grynai chronologiškai, Saulius galėjo girdėti Eucharistijos žodžius paskutinės vakarienės metu žemišku būdu. :oops: Taigi arba Saulius šnipinėjo Jėzų išdavystės naktį, :cry: arba tiesiog ciniškai meluoja. Net jei Saulius ir šnipinėjo Jėzų išdavystės naktį, sakydamas: „aš tai gavau iš viešpaties“, Paulius eilinį kartą vis tiek ciniškai meluoja. :lol:

Žinok žmogau, :twisted: Jėzus Eucharistiją perdavė savo mokiniams, o ne kokiam tai šnipui ir žudikų sėbrui Sauliu!

Ar tamsta pajėgus suvokti, kad jokio mistinio Eucharistijos perdavimo kokiam tai Sauliui, tiek mistiniu požiūriu, tiek chronologiškai tiesiog negalėjo būti? Vadinasi, Paulius ir vėl ciniškai meluoja. :lol: Beje, tai tikrai ne mano „epitetai“ Pauliui, :oops: tai tiesiog paties Pauliaus nupasakoti, Pauliaus melo faktai!

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 28 Bir 2017, 19:27

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:1) Kur aš teigiau, kad Paulius atliko Jėzaus mokymo mistifikaciją?
Tai paskaityk, ką pats rašai:
Augustas rašė:Gali būti, kad ir mistiniu būdu Pauliui tai buvo apreikšta.
Na ar ne mistifikacija?


Čia ne Pauliaus atlikta Jėzaus mokymo mistifikacija, o Jėzaus mokymo perdavimo būdo mistifikacija. Tai pirma. O antra,Tamsta, Nežinuk, visiškai neskiria žodžių "gali būti" nuo žodžių "tikrai taip ir buvo". :)
Tad dar kartą esu priverstas Tamstos, Nežinuk, paklausti, kurioje vietoje aš teigiau, kad Paulius atliko Jėzaus mokymo mistifikaciją.

Kaip vaikų darželyje:
Augustas rašė:2) Kur aš teigiau, kad Jėzus persigalvojo dėl tų savo mokinių, kuriems perdavė žemišku būdu savo mokymą?
O kur aš teigiau, kad tamsta tai teigei?


Jei Tamsta, Nežinuk, to nori, tai galim ir pažaisti. :) Pvz., mano klausimas Tamstai (žaidimo tęsiniui): ką reiškia šis Tamstos parašytas sakinys: "Tai ką? Jėzus persigalvojo dėl savo mokinių, kuriuos mokė žemiškai ir paprastai, kuriems perdavė Eucharistiją be jokio mistifikavimo. Ir staiga, jei tikėti tavo išvedžiojimais, Jėzus nusprendė tariamo "genijaus" Pauliaus pagalba mistifikuoti savo mokymą?"

Augustas rašė:3) Kaip Tamsta nusprendė, kad jei Jėzus Nazarietis perdavė mistiniu būdu Pauliui savo mokymą apie Eucharistiją, tai Jėzus persigalvojo dėl kitų savo mokinių, kuriuos mokė paprastai ir žemiškai? :roll:

Kadangi Jėzus Eucharistiją perdavė savo mokiniams, nesuprantu kodėl Eucharistiją turėjo būti tariamai „apreikšta“ :o dar ir kokiam tai Jėzaus pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui (Apd. 8,1…). Tai ir klausiu: gal Jėzus persigalvojo dėl savo mokinių :lol: ir todėl Eucharistiją perdavė savo pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui ?
Ir aš :twisted: kai ką suprantu!
 
 
 
 
Eucharistija buvo įsteigta ir perduota Jėzaus mokiniams tą naktį, kai Jėzus buvo išduotas. Saulius paskutinėje vakarienėje nedalyvavo. Ar tai reiškia, kad Jėzus savo pasekėjų žudikų sėbrui Sauliui Eucharistiją perdavė atskirai? O gal kokiu tai mistiniu būdu vyko paskutinė vakarienė vien su Sauliumi :o ir po to kas nors vėl buvo nukryžiuotas? Nes nukryžiavimas, tikriau prisiminimas apie nukryžiavimą, mano :twisted: supratimu, yra Eucharistijos sudėtinė dalis.


Nors kita vertus, grynai chronologiškai, Saulius galėjo girdėti Eucharistijos žodžius paskutinės vakarienės metu žemišku būdu. :oops: Taigi arba Saulius šnipinėjo Jėzų išdavystės naktį, :cry: arba tiesiog ciniškai meluoja. Net jei Saulius ir šnipinėjo Jėzų išdavystės naktį, sakydamas: „aš tai gavau iš viešpaties“, Paulius eilinį kartą vis tiek ciniškai meluoja. :lol:


Kodėl Tamstai atrodo, kad iš kitų mokinių Jėzaus mokinių ta paslaptis buvo atimta? :roll:

Žinok žmogau, :twisted: Jėzus Eucharistiją perdavė savo mokiniams, o ne kokiam tai šnipui ir žudikų sėbrui Sauliu!


Tai aš tai puikiai žinau. :) Tiktai Jėzus Eucharistiją perteikė ir savo mokiniams, ir (galimai mistiniu būdu) Pauliui, kai Paulius tapo Jėzaus iš Nazareto mokiniu.

Ar tamsta pajėgus suvokti, kad jokio mistinio Eucharistijos perdavimo kokiam tai Sauliui, tiek mistiniu požiūriu, tiek chronologiškai tiesiog negalėjo būti? Vadinasi, Paulius ir vėl ciniškai meluoja. :lol: Beje, tai tikrai ne mano „epitetai“ Pauliui, :oops: tai tiesiog paties Pauliaus nupasakoti, Pauliaus melo faktai!


Ar Tamsta, Nežinuk, pajėgus suvokti, jog (chronologiškai žiūrint) užtenka tik vienos minutės tokiam perdavimui (aišku, tai galioja tik tuo atveju, jei iš tiesų toks mistinis perdavimas buvo)?

P.S. Man regis, aš jau pradedu suprasti kalbinius barjerus, kurie iškyla, kai skaitai parašytus komentarus. :roll: Atrodo, kad rašai apie vieną, o tau atsako taip, lyg būtum parašęs visiškai ką kita.


Grįžti į