Diskusija dėl serverio sutrikimo

Klauskite, siūlykite, rašykite pageidavimus…
Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Diskusija dėl serverio sutrikimo

Standartinė Keistuolis » 06 Kov 2017, 20:06

Augustas rašė:
Ar svetainę klauskkunigo, tvarko kunigai, programavimo diletantai?

Svetainę "Klauskkunigo.lt" techniškai tvarko paprasti pasauliečiai. :) Jų tarpe nėra jokių kunigystės šventimus gavusių žmonių. Tad jei jie kažką čia ir padarė, tai tikrai be vyresnybės žinios ar, juolab, paliepimo.

Ir aš pagaliau beveik patikėjau...

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Diskusija dėl serverio sutrikimo

Standartinė Augustas » 09 Kov 2017, 14:18

Keistuolis rašė:
Augustas rašė:
Ar svetainę klauskkunigo, tvarko kunigai, programavimo diletantai?

Svetainę "Klauskkunigo.lt" techniškai tvarko paprasti pasauliečiai. :) Jų tarpe nėra jokių kunigystės šventimus gavusių žmonių. Tad jei jie kažką čia ir padarė, tai tikrai be vyresnybės žinios ar, juolab, paliepimo.

Ir aš pagaliau beveik patikėjau...


Vėl šią svetainę bandė atakuoti kažkas? :( Tada tikrai liūdna.

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Diskusija dėl serverio sutrikimo

Standartinė Keistuolis » 10 Kov 2017, 12:11

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:
Augustas rašė:
Ar svetainę klauskkunigo, tvarko kunigai, programavimo diletantai?

Svetainę "Klauskkunigo.lt" techniškai tvarko paprasti pasauliečiai. :) Jų tarpe nėra jokių kunigystės šventimus gavusių žmonių. Tad jei jie kažką čia ir padarė, tai tikrai be vyresnybės žinios ar, juolab, paliepimo.

Ir aš pagaliau beveik patikėjau...

Vėl šią svetainę bandė atakuoti kažkas? :( Tada tikrai liūdna.

Dar ne. Bet aš ne apie tai kalbėjau.

Aš beveik įtikėjau, kad tie paprasti pasauliečiai, kurie techniškai tvarko svetainę "Klauskkunigo.lt", gali taip savavaliauti be savo darbdavių nurodymo. Žinai keista, kurį laiką dirbau IT skyriaus vadovu, bet net sapnuoti neteko, kad galėčiau imtis veiksmų, kurie galėtų kompromituoti mano darbdavį. Todėl ir "patikėjau" vos ir beveik, kad tie "programavimo diletantai" kunigėliai, čia ne prie ko! Ypatingai po to, kai jie aiškiai parodė, atsakydami į klausimus, kad jiems į Jėzaus Nazariečio mokymą - nusispjaut!


Grįžti į