Kaip Paulius tapo apaštalu?

Diskusijos apie tai, kodė krikščionybės yra sąmokslas prieš Jėzų iš Nazareto. Nes akivaizdu, kad ko Saulius nepasiekė kardu, vėliau pasivadinęs Pauliumi, jis tai pasiekė melu ir apgaule. Taip Jėzaus iš Nazareto mokymas buvo sužlugdytas Pauliaus demagogijomis.
Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Keistuolis » 03 Bal 2017, 19:46

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Žinai žmogau, man į tą jūsų Paulių ir tą jūsų kanoną nusispjaut! Ar tas jūsų kanonas pripažįsta kokią nesąmone ar ne, ne mano reikalas, patys kapstykitės. Niekas nepila jauną vyną į senus vynmaišius. O Dangus turi pakankamai kantrybės palaukti kol tas senas vynas galutinai perrūgs ir bus išmestas laukan... Sakau tai tam, kad tamstai nebereiktų spėlioti dėl mano norų ar mano pozicijų. Neturiu aš jokių norų krikščionių atžvilgiu. Ir net jei turiu savo nuomonę konkrečiu klausimu, neturiu aš jokio išankstinio nusistatymo, nei vienu klausimu, taip kaip ir mano Dievas yra!
O tai kodėl ginčijatės su krikščionimis dėl Pauliaus? Kodėl kabinėjatės prie istorinių smulkmenų, kurios nieko nekeičia nei dėl Pauliaus apaštalo statuso, nei doktrininiu požiūriu?

Aš gi nesakiau, kad man nusispjaut į tai, kaip jūs, krikščionys, dergete Jėzaus Mesijo Auką ir Vardą!

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 04 Bal 2017, 14:59

Ach jo sakau, :twisted: geriau nurodyk tą vieną sakinį, kur Paulius tikrai atstovauja Jėzaus Nazariečio mokymą.
:twisted: esu tikras, tai nebus koks plagijatas ir viskas apsiramins...


Ką reiškia žodis "atstovauja", Nežinuk? Aš galiu pacituoti sutampančias su Evangelijomis Pauliaus laiškų ištraukas, ir netikiu, kad Tamsta, Nežinuk, tų ištraukų nežino.
Bet Tamsta vėl sakys, kad Paulius čia kalba ne apie Jėzų Nazarietį, o apie kažkokį kitą Jėzų, kurį Paulius vadina Kristumi, ir kad Jėzus Kristus yra ne tas pats Jėzus iš Nazareto, todėl Paulius Jėzui iš Nazareto neatstovauja... Na, ir t.t., ir pan. Aš jau gan neblogai žinau tas Tamstos pasakas apie tai, kad Jėzus Kristus nėra tas pats Jėzus iš Nazareto. :D

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 04 Bal 2017, 20:19

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Ach jo sakau, :twisted: geriau nurodyk tą vieną sakinį, kur Paulius tikrai atstovauja Jėzaus Nazariečio mokymą.
:twisted: esu tikras, tai nebus koks plagiatas ir viskas apsiramins...


Ką reiškia žodis "atstovauja", Nežinuk? Aš galiu pacituoti sutampančias su Evangelijomis Pauliaus laiškų ištraukas, ir netikiu, kad Tamsta, Nežinuk, tų ištraukų nežino.

Evangelijų ištraukų citavimas yra gerai. Norėčiau tokias ištraukas Pauliaus laiškuose matyti, net jei aš :twisted: apie vieną kitą ką ir žinau. Bus ištraukos bus ir kalba apie tai. ;) Jų tikrai ne taip daug, kad galima būtų sakyti, jog Paulius tomis ištraukomis atstovauja Jėzaus Nazarietčio mokymą. Paulius varo savo, nekreipdamas jokio dėmesio į Jėzaus mokymą. O atstovavimas reiškia :idea: Jėzaus Mesijo mokymo skelbimą. Taigi bent jau aš :evil: tokiu epizodų, kur Paulius skelbta Jėzaus mokymą, tikrai negaliu rasti Pauliaus laiškuose...

P.S. Ištisinis kokio tai neaiškaus Kristaus liaupsinimas tuščiažodžiavimais,
tikrai nėra Jėzaus Mesijo mokymo skelbimas!

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 05 Bal 2017, 12:49

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Ach jo sakau, :twisted: geriau nurodyk tą vieną sakinį, kur Paulius tikrai atstovauja Jėzaus Nazariečio mokymą.
:twisted: esu tikras, tai nebus koks plagiatas ir viskas apsiramins...


Ką reiškia žodis "atstovauja", Nežinuk? Aš galiu pacituoti sutampančias su Evangelijomis Pauliaus laiškų ištraukas, ir netikiu, kad Tamsta, Nežinuk, tų ištraukų nežino.

...

P.S. Ištisinis kokio tai neaiškaus Kristaus liaupsinimas tuščiažodžiavimais,
tikrai nėra Jėzaus Mesijo mokymo skelbimas!


Taip aš ir maniau, Nežinuk. :) Tamstai pateiksi ištraukas, o Tamsta pasakys, kad Paulius čia mini ne Jėzų iš Nazareto, o kažkokį neaiškų Jėzų Kristų, ir tuo viskas pasibaigs. :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 21 Bal 2017, 21:21

Augustas temoje Kodėl Kristus vadinamas mesiju? rašė: Bent jau Pauliaus teigimu, Jėzus Christos atsiuntė Šventąją Dvasią, kaip ir Luko Apaštalų darbų knygoje minimas Jėzus iš Nazareto.
Nagi, nagi iš kur tamsta ištraukei tokią nesąmone? :mrgreen: Arba aš visai žioplas, arba Paulius tokių atsiuntimų tikrai neminėjo. O jei Paulius Lukui tai kada ir paskiedė (nors neprisimenu), taip tampa akivaizdu vien tai, kad net Paulius suvokė kaip svarbu yra rašytinė propaganda... :lol:
Na ir publika tie krikščionys! :roll:
 
 
 
 
Ir aš :twisted: manu, kad tikrai rimtos nesąmonės, kai bandoma aiškinti, jog melagių melagis Paulius porino ką tai, apie Tiesos Dvasią!

O konkrečiai, kur galima rasti, kad Paulius teigia apie tai, kad Kristus atsiuntė „šventąją dvasią“? :roll:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 30 Bal 2017, 13:02

Nežinukas rašė:
Augustas temoje Kodėl Kristus vadinamas mesiju? rašė: Bent jau Pauliaus teigimu, Jėzus Christos atsiuntė Šventąją Dvasią, kaip ir Luko Apaštalų darbų knygoje minimas Jėzus iš Nazareto.
Nagi, nagi iš kur tamsta ištraukei tokią nesąmone? :mrgreen: Arba aš visai žioplas, arba Paulius tokių atsiuntimų tikrai neminėjo. O jei Paulius Lukui tai kada ir paskiedė (nors neprisimenu), taip tampa akivaizdu vien tai, kad net Paulius suvokė kaip svarbu yra rašytinė propaganda... :lol:


Na, čia jau susiduriame su Tamstos išankstiniu nusistatymu, Nežinuk. :) Mano paryškintas Tamstos sakinys labai aiškiai tai įrodo.

Na ir publika tie krikščionys! :roll:
 
 
 
 
Ir aš :twisted: manu, kad tikrai rimtos nesąmonės, kai bandoma aiškinti, jog melagių melagis Paulius porino ką tai, apie Tiesos Dvasią!

O konkrečiai, kur galima rasti, kad Paulius teigia apie tai, kad Kristus atsiuntė „šventąją dvasią“? :roll:


Tai yra, pvz., Laiške Romiečiams 8-ame skyriuje, Laiške Galatams 4-ame skyriuje...

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 01 Geg 2017, 11:15

Augustas rašė:Na, čia jau susiduriame su Tamstos išankstiniu nusistatymu, Nežinuk. :) Mano paryškintas Tamstos sakinys labai aiškiai tai įrodo.

Prisipžinsiu. :oops: Norėjau sutikti su šita nuomone, kad pataisyčiau pašnekovui nuotaiką, bet deja negaliu, nes tai būtų mano melas, dėl išankstinio nusistatymo. Viskas, viskas, ką mes žinome apie Paulių mums buvo perteikta išimtinai paties Pauliaus. Čia kalbu ne apie legendinius, bet apie kanoninius šaltinius, kad iš didelio rašto neišeitume iš krašto... :mrgreen:

Augustas rašė:
Nežinukas rašė:
Na ir publika tie krikščionys! :roll:
 
 
 
 
Ir aš :twisted: manu, kad tikrai rimtos nesąmonės, kai bandoma aiškinti, jog melagių melagis Paulius porino ką tai, apie Tiesos Dvasią!

O konkrečiai, kur galima rasti, kad Paulius teigia apie tai, kad Kristus atsiuntė „šventąją dvasią“? :roll:

Tai yra, pvz., Laiške Romiečiams 8-ame skyriuje, Laiške Galatams 4-ame skyriuje...
Nei Romiečiams 8. skyriuje, nei Galatams 4. skyriuje neradau nei vienos vietos, kur būtų minima Šventoji Dvasia. Tad sakyti, kad ten kalbama apie Šventąją Dvasią, būtų gryniausias piktžodžiavimas Šventajai Dvasiai! :idea:

O Romiečiams visas 8. skyrius, greičiau yra vien nurodymai savižudžiams, kurie neapsikenčia jiems Deivo duotame gyvenime... :lol:

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 01 Geg 2017, 14:00

Manau :evil: , kad net aš :twisted: nežinau, kokią dvasią tas Paulius garbina. Bent man :twisted: nepavyko nustatyti apie ką jis tarškia...
 
 
 
 
Sakau :twisted: paskaityk žmogau, kokių klaidų pridarė Pauliaus dievas, kurdamas žmogų: „Ir todėl gyvenantys pagal kūną negali patikti Dievui.:lol: (Rom. 8,8) Gerai bent tiek, kad tas Paulius vien mane :twisted: pripažįsta: „Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei, – ne savo noru, bet pavergėjo valia, – su viltimi…“ Čia Paulius vienareikšmiškai pripažįsta vien mano :twisted: valią ir taip įgyja viltį! Ačių Dievui, ne!?

Taip Pauliaus lūpomis, nešu aš :twisted: viltį visai kūrinijai!


Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Augustas » 01 Geg 2017, 16:22

Nežinukas rašė:
Manau :evil: , kad net aš :twisted: nežinau, kokią dvasią tas Paulius garbina. Bent man :twisted: nepavyko nustatyti apie ką jis tarškia...
 
 
 
 
Sakau :twisted: paskaityk žmogau, kokių klaidų pridarė Pauliaus dievas, kurdamas žmogų: „Ir todėl gyvenantys pagal kūną negali patikti Dievui.:lol: (Rom. 8,8) Gerai bent tiek, kad tas Paulius vien mane :twisted: pripažįsta: „Mat kūrinija buvo pajungta tuštybei, – ne savo noru, bet pavergėjo valia, – su viltimi…“ Čia Paulius vienareikšmiškai pripažįsta vien mano :twisted: valią ir taip įgyja viltį! Ačių Dievui, ne!?

Taip Pauliaus lūpomis, nešu aš :twisted: viltį visai kūrinijai!



WOW, Nežinuk, čia Tamsta mane labai nustebino. :shock: Tai galima daryti išvadą, kad Paulius Tamstai neįtinka tuo, kad jis teigia Tamstą, Nežinuk, esant vilties žmonijai nešėju? :roll: :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Kaip Paulius tapo apaštalu?

Standartinė Nežinukas » 01 Geg 2017, 17:06

Tai yra, kaip tamsta sakai: :oops:
Augustas rašė:
Nežinukas rašė:…Taip Pauliaus lūpomis, nešu aš :twisted: viltį visai kūrinijai![/galvoju]

WOW, Nežinuk, čia Tamsta mane labai nustebino. :shock: Tai galima daryti išvadą, kad Paulius Tamstai neįtinka tuo, kad jis teigia Tamstą, Nežinuk, esant vilties žmonijai nešėju? :roll: :)
Nei aš :oops: koks pranašas nei ką, kad koks tai svarbus Paulius mane paskelbtų pasaulio gelbėtoju. :oops: Kaip kokiame amerikoniškame 'alé vesterne. :lol:

Vargas man vargas, net visiškas vargas! Kai tik pradedu skaityti Pauliaus pranašystes, :o tai mane tuoj užpuola keista dvasios pagava :mrgreen: . Toks jausmas, lyg kalbu su Pauliumi, bet kitą vertus, lyg Paulius visa savo esme :twisted: per mane kalba. Tada ir pridedu šitą paveiksliuką: :evil: Na ar ne bėda su tuo jūsų Pauliumi. :?: Sakau gal kokį exceriacistą (ar kaip jūs juos ten vadinate) pasisamdyti. Tik bijau, kad už paslaugas jūsų krikščioniškame pasaulyje, kurį dar neišgelbėjau, :oops: neturėsiu kaip atsiskaityti...

Nėra gerai su tuo jūsų Pauliumi, nėra gerai...


Grįžti į