Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Diskusijos apie tai, kodė krikščionybės yra sąmokslas prieš Jėzų iš Nazareto. Nes akivaizdu, kad ko Saulius nepasiekė kardu, vėliau pasivadinęs Pauliumi, jis tai pasiekė melu ir apgaule. Taip Jėzaus iš Nazareto mokymas buvo sužlugdytas Pauliaus demagogijomis.
Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Keistuolis » 19 Kov 2017, 11:35

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:
Augustas rašė:Visų pirma, krikščionys nežudo savo Dievo. (Krikščionių Dievas buvo nužudytas pagonių romėnų ir žydų aukštųjų kunigų, seniūnų, rašto aiškintojų bei visos teismo tarybos, kuriems ir buvo naudingas Jo nužudymas.) Tad šį dalyką, t.y., kad krikščionys turi žudyti savo Dievą (pvz., tam, kad nusiplautų savo nuodėmes to Dievo krauju), laikau Tamstos išsigalvojimu. Ne vieninteliu išsigalvojimu (nes tokių išsigalvojimų yra ir daugiau), deja.(

Pagonys krikščionių dievo nežudė, kiek žinau. Bet, kad tamstai Evangelija neturi jokios reikšmės, kaip aiškinai, bus tamstai sunku suprasti, kaip ten tikrai buvo. Ir kaip ne keista, priešingai tamstos teiginiui, aš ne išsigalvojau, kad krikščionys mano, jog nužudyti savo dievą yra gerai.

Išsigalvojo Tamsta, Keistuoli, šį teiginį, dar ir kaip išsigalvojo. Nes krikščionys nemano, kad nužudyti savo Dievą yra gerai.

Visai įmanoma, kad aš klystų, o krikščionys nemano, jog žudyti savo dievą* yra gerai. Bet jei neklystu, vieni krikščionys mano, jog Jėzaus krauju buvo nuplauta jų „prigimtinė nuodėmė“. Kiti krikščionys mano, kad taip buvo nuplautos visos jų nuodėmės. O ar nuplauti nuodėmę nėra gerai? Tad ir išeina, kad krikščionys mano, jog žudyti savo dievą* yra gerai.

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:http://www.elmarkt.de/bilder/Meister_der_Augustiner_80.pngTaip, krikščionys šiuo momentu nežudo savo Dievą, nes dabar prie jo neprieina. O pagal Pauliaus sadistines teorijas, Dievas, jei tik pasirodytų, būtų nedelsiant nužudytas, kad krikščionys galėtų nusiplauti savo nuodėmes Jo krauju!
Absoliutus prasimanymas, jog pasirodęs Dievas būtų nužudytas tam, kad krikščionys galėtų nusiplauti savo nuodėmes Jo krauju.

Na gerai. Tarkime, kad krikščionys nežudytų savo dievą, jei anas dabar jiems apsireikštų. Bet krikščionys mano (kaip paaiškinau aukščiau), kad savo nuodėmes galima nusiplauti savo dievo krauju. Tad nesuprantu, kodėl jie nepultų žudyti savo dievą, kai nuodėmes galima nusiplauti vien savo dievo krauju, - gal jie jau visai be nuodėmių?

Tiek šiam kartui. Esu klystantis žmogelis, todėl tikiuosi, kad man kas paaiškins kur mano klaida. Nors nelabai tikiuosi. Vakar „Klausimėlyje“ per televiziją girdėjau teiginį, kad krikščionių simbolis yra Alachas! Tai ko čia stebėtis mano neišprusimu?

* Savas dievas yra bendrinė sąvoka, todėl rašoma mažąja reide.
Paskutinį kartą redagavo Keistuolis. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Keistuolis » 19 Kov 2017, 12:29

Norėčiau aptarti dar vieną klausimą:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Klausti vien tai, kas galėtų apginti tamstos ir kitų krikščionių doktriną nėra labai korektiška. Gal geriau tamsta papasakotum man, kaip tamsa supranti krikščionių doktriną. Nes gal aš klystu ir taip klaidinu kitus, sakydamas, kad krikščionių doktrina yra sadistinė nesąmonė.

Žinoma, krikščionių doktrina nėra sadistinė (ar mazochistinė), nors toks klaidingas įspūdis ir galėtų susidaryti, perskaičius krikščionių teologų raštus (pvz., Pauliaus laiškus) be istorinio-kultūrinio konteksto komentarų. :) Tiktai čia iškyla klausimas, nuo ko pradėti supažindinimą su ta krikščionių doktrina.

Panašu, kad mes nesusišnekame, nes skirtingai suvokiame konkrečius terminus. Aš savo neišprusime negalėčiau teigti, kad sadizmas gali būti prilygintas mazochizmui. Mazochizmas, mano galva, tai kai šventinių eisenų metu pusiau išprotėję* krikščionys, plaka save rimbais.

Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu. Arba kai vargšai metami į prūdą su parištu akmeniu ant kaklo, su teiginiu: "jei nenuskęs tai raganius, reiks sudeginti ant laužo". O nuskendęs, krikščionių manymu, pateks dievo malonėn... Suprantama nuosavo, krikščioniško dievo malonėn. Sadizmas yra ir tai, kai sulaužytais kaulais tariamai prisipažinę „raganiais“ ir tariamomis „raganomis“, viešai metami ant laužo, kitų, tariamų „raganautojų" pamokymui! Ir nereikia pasakoti, kaip tai daro krikščionys, kad kryžiuočiai (tikri krikščionys), tariamai vien krikštijo, o ne plėšė Lietuvą krikščioniško dievo vardu... Sadizmas yra ir tada, kai nukryžiavus savą dievą, jo vardu daromas niekšybes, norima nusiplauti to dievo krauju...

Negi ir dabar dar sakysi, kad krikščionių doktrina ne sadistinė?

Ar pagaliau aiškiau, kodėl krikščionybė visa savimi yra nusikalstamas sadizmas? Tik nereikia sakyti, kad tai vien praeitis. Dar vakar skaičiau apie vieno fanatiško krikščionio (RKB atstovo) sadistinius sapaliojimus, kaip jis norėtų užuosti degančių eretikų kvapą, kaip gardžiausius kvapus…

Tai kodėl ir kaip krikščionybė nėra sadistinė doktrina?

* Mąstantis žmogus vargu ar plaktų save spygliuotais rimbais.

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 20 Kov 2017, 13:09

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Tamsta čia pralenki net Pauliaus demagogijas. Ačių už paaiškinimą, kaip krikščionių akyse juoda tampa balta ir tada, jei net juoda niekada nėra balta!!!

Ar Tamsta, Keistuoli, nemano, kad tas kaltinimas demagogija labai patogus pridengti Tamstos kontrargumentų neturėjimą? :)
Aš manau, kad tamtos argumentai Augustai, tikrai pasibaigė!
:lol: Ar tik ne laikas krikščionybę paskelbti Lietuvoje tokia pat nusikalstama organizacija,
kaip ir islamo valstybė?

Keistuolis rašė:Ar pagaliau aiškiau, kodėl krikščionybė visa savimi yra nusikalstamas sadizmas? Tik nereikia sakyti, kad tai vien praeitis. Dar vakar skaičiau apie vieno fanatiško krikščionio (RKB atstovo) sadistinius sapaliojimus, kaip jis norėtų užuosti degančių eretikų kvapą, kaip gardžiausius kvapus…

Ir tikrai, tokie pareiškimai kaip čia: „Niekas taip nestiprina tikėjimo, kaip degančio eretiko smarvė...“ yra akivaizdus krikščionių raginimas žudyti kitaip mąstančius. Kas aiškiai priklauso prokuratūros kompetencijai. O tas neaiškios psichikos veikėjas dar giriasi, kad jis moko Lietuvos mokytojus krikščionybės! Iki ko nusirito Lietuva? Iki musulmoniško Irano diktatūros lygio? :lol:
Kad tik neprasidėtų raganų medžioklė ar kitas koks krikščioniškas agresyvumas! Nes man tai, tikrai gerokai nusibodo. Greit perpildys tie "kunigėliai" pragarą. Teks naujus puodus lieti, "kunigėliams" virinti, o tai kainuoja atleidimais nuo bausmių, kitiems pragaro gyventojams...
 
 
 
 
:twisted: Nors ir man tikrai neaišku, kodėl ir kaip krikščionybė nėra, kaip sako Augustas,
sadistinė ar net teroristinė, visuomenę mulkinanti doktrina?


Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 21 Kov 2017, 16:01

Na gerai. Tarkime, kad krikščionys nežudytų savo dievą, jei anas dabar jiems apsireikštų. Bet krikščionys mano (kaip paaiškinau aukščiau), kad savo nuodėmes galima nusiplauti savo dievo krauju. Tad nesuprantu, kodėl jie nepultų žudyti savo dievą, kai nuodėmes galima nusiplauti vien savo dievo krauju, - gal jie jau visai be nuodėmių?


Čia yra tokia teologinė teorija, kurios esmė, kad pats krikščionių Dievas pasiaukoja vardan žmonių išgelbėjimo iš jų nuodėmių. Pasak jos, pats krikščionių Dievas leidosi neteisingai apkaltinamas ir nužudomas, kad žmonės būtų išgelbėti iš jų nuodėmių, ir tai atliko vieną kartą ir visiems laikams. Todėl antrą kartą žudyti Dievo (ar dar ko nors kito) jau nebereikia, kad nusiplautum nuodėmes. Užtenka tik pripažinti, kad tai jau atlikta, ir toliau ramiai gyventi, nebedarant (ar bent jau stengiantis nebedaryti) nuodėmių.

Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu. Arba kai vargšai metami į prūdą su parištu akmeniu ant kaklo, su teiginiu: "jei nenuskęs tai raganius, reiks sudeginti ant laužo". O nuskendęs, krikščionių manymu, pateks dievo malonėn... Suprantama nuosavo, krikščioniško dievo malonėn. Sadizmas yra ir tai, kai sulaužytais kaulais tariamai prisipažinę „raganiais“ ir tariamomis „raganomis“, viešai metami ant laužo, kitų, tariamų „raganautojų" pamokymui! Ir nereikia pasakoti, kaip tai daro krikščionys, kad kryžiuočiai (tikri krikščionys), tariamai vien krikštijo, o ne plėšė Lietuvą krikščioniško dievo vardu... Sadizmas yra ir tada, kai nukryžiavus savą dievą, jo vardu daromas niekšybes, norima nusiplauti to dievo krauju...

Negi ir dabar dar sakysi, kad krikščionių doktrina ne sadistinė?


Krikščionybė (ir krikščionių doktrina) to daryti niekada neliepė. Todėl jinai ir nėra sadistinė. O žmonės išsigalvoja visokių niekų ir blogybių, kad paskui patys stebisi, kaip galėjo būti tokie kvaili, nes krikščionybė tai neliepė tokių blogų dalykų daryti.

Ar pagaliau aiškiau, kodėl krikščionybė visa savimi yra nusikalstamas sadizmas? Tik nereikia sakyti, kad tai vien praeitis. Dar vakar skaičiau apie vieno fanatiško krikščionio (RKB atstovo) sadistinius sapaliojimus, kaip jis norėtų užuosti degančių eretikų kvapą, kaip gardžiausius kvapus…


Tą veikėją, t.y., tą fanatišką krikščionį (RKB atstovą) asmeniškai pažįstu. :) O apie jo išsišokimus galiu pasakyti tik tiek, kad ir tarp krikščionių yra visokių žmonių, o ne tik tarp nekrikščionių. :) Vieni - sadistai (tokie, kaip tas fanatiškas krikščionis - RKB atstovas, kurį Tamsta paminėjo), kiti - mazochistai (tokie, kurie save plaka rimbais), treti yra normalūs žmonės, kurie nieko (t.y., nei savęs, nei kitų žmonių) nesiruošia kankinti ar deginti ant laužo. Trečiųjų (tų normalių, kurie nieko nesiruošia kankinti ar deginti ant laužo) yra dauguma. :)

Nors ir man tikrai neaišku, kodėl ir kaip krikščionybė nėra, kaip sako Augustas, sadistinė ar net teroristinė, visuomenę mulkinanti doktrina?


Na, čia Tamsta daro klaidą, blogų krikščionių blogus darbus priskirdamas visai krikščionybei kaip tokiai.

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 23 Kov 2017, 11:58

Čia tai tikra naujiena:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu…
Krikščionybė (ir krikščionių doktrina) to daryti niekada neliepė. Todėl jinai ir nėra sadistinė. (…) Na, čia Tamsta daro klaidą, blogų krikščionių blogus darbus priskirdamas visai krikščionybei kaip tokiai.
O aš maniau, kad popiežius savo darže susitvarko.

Bet matau, kad raganų medžioklės koncepciją susigalvojo kokie tai pašaliečiai, o popiežius apie tai nieko nežinojo. :lol: Gal taip kaip papa Stalinas ar Hitleris nieko nežino apie konclagerius? :mrgreen:

Rimta mintis apie tuos pavienius išsišokėlius, :o
kurie griauną visą (kol kas dar Augusto nenusakytą), krikščionišką koncepciją!

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 23 Kov 2017, 15:09

Nežinukas rašė:Čia tai tikra naujiena:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu…
Krikščionybė (ir krikščionių doktrina) to daryti niekada neliepė. Todėl jinai ir nėra sadistinė. (…) Na, čia Tamsta daro klaidą, blogų krikščionių blogus darbus priskirdamas visai krikščionybei kaip tokiai.
O aš maniau, kad popiežius savo darže susitvarko.

Visokių būta popiežių. Vieni prastai tvarkydavosi, kiti geriau už pirmuoius, bet visi jie buvo ir yra žmonės su savom silpnybėms ir trūkumais.

Bet matau, kad raganų medžioklės koncepciją susigalvojo kokie tai pašaliečiai, o popiežius apie tai nieko
nežinojo. :lol:


Nu tai sakau, kad Nežinukas istorijos nifiga nežino. :) Todėl jį reikia šviesti ir šviesti istorijos temomis. Raganos ir jų medžioklės koncepcija apskritai buvo sugalvotos ne popiežiaus ir net ne krikščionių, o yra pagonybės laikų reliktas, kažkaip keistai atgimęs kartu su tokiu H.Krameriu (dar žinomas kaip H.Institoris), kuris buvo neprastesnis fanatikas nei tas mano pažįstamas krikščionis, RKB narys. :mrgreen: Beje, šį H.Kramerį ir ekskomunikavo už tą jo (su dar vienu veikėju) parašytą veikalą apie raganas. Tamstai, įtariu, tai labai didelė naujiena yra.

Gal taip kaip papa Stalinas ar Hitleris nieko nežino apie konclagerius? :mrgreen:


Na, negali sakyti, kad nežinojo, kas dedasi. Žinojo, todėl ir yra už tai, kas vyko to meto Europoje ir kitur, atsakingi.

Rimta mintis apie tuos pavienius išsišokėlius, :o
kurie griauną visą (kol kas dar Augusto nenusakytą), krikščionišką koncepciją!


Aha, kad griauna tik visą Tamstos sufantazuotą krikščionybės paveikslą, tai čia visiems matosi. O kaip griauna mano krikščionybės koncepciją (kuri, įtariu, Tamstai yra netgi nežinoma), tai prašom parodyti, kurioje vietoje taip nutinka. :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 03 Bal 2017, 01:04

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu…
Krikščionybė (ir krikščionių doktrina) to daryti niekada neliepė. Todėl jinai ir nėra sadistinė. (…) Na, čia Tamsta daro klaidą, blogų krikščionių blogus darbus priskirdamas visai krikščionybei kaip tokiai.
Och! Kaip man :twisted: patinka tie krikščionys !
 
 
 
 
Bet visgi :twisted: kaip ten yra su pasakymu, kad išimtys vien pabrėžia taisyklę? Suprantama gi, kad išimtis šiuo atveju yra Augusto niekuo nepagrįsta viltis, jog krikščionybė kiek geresnė nei, kad sugeba save pareikšti. Vokiečiai sako, kad velnias (čia apie mane :twisted:) slepiasi detalėse. Na ir sugalvoja, - ne?
Bet gal jie ir klysta, kaip manai žmogau..?


Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 03 Bal 2017, 13:51

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Sadizmas, tai kai krikščionių kankinami bejėgiai žmonės, laužant jiems kaulus, verčiama prisipažinti raganavimu…
Krikščionybė (ir krikščionių doktrina) to daryti niekada neliepė. Todėl jinai ir nėra sadistinė. (…) Na, čia Tamsta daro klaidą, blogų krikščionių blogus darbus priskirdamas visai krikščionybei kaip tokiai.
Och! Kaip man :twisted: patinka tie krikščionys !
 
 
 
 
Bet visgi :twisted: kaip ten yra su pasakymu, kad išimtys vien pabrėžia taisyklę?



Na, na. Išimtys visada taisyklę bando sugriauti. :) Ar išimtims pavyksta sugriauti tą kurią nors taisyklę, ar ne, priklauso ne nuo išimčių, kaip tokių, bet nuo taisyklės. :)

Suprantama gi, kad išimtis šiuo atveju yra Augusto niekuo nepagrįsta viltis, jog krikščionybė kiek geresnė nei, kad sugeba save pareikšti. Vokiečiai sako, kad velnias (čia apie mane :twisted:) slepiasi detalėse. Na ir sugalvoja, - ne?
Bet gal jie ir klysta, kaip manai žmogau..?


Krikščionybė yra iš tikrųjų geresnė religija, o va krikščionija (tai yra krikščionybę išpažįstantys žmonės) tikrai nėra geresni. Ir taip, net vokiečiai kartais neklysta. :D

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 29 Bal 2017, 20:14

Augustas rašė:Krikščionybė yra iš tikrųjų geresnė religija, o va krikščionija (tai yra krikščionybę išpažįstantys žmonės) tikrai nėra geresni. Ir taip, net vokiečiai kartais neklysta. :D

Patylėjau keletą dienų ir tapo aišku, kad krikščionims nusispjaut į tai, kas gi tai yra ir kaip atsirado krikščionybė! Kur gi jos gerumas, žmonių durninime? :lol:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 30 Bal 2017, 13:16

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:Krikščionybė yra iš tikrųjų geresnė religija, o va krikščionija (tai yra krikščionybę išpažįstantys žmonės) tikrai nėra geresni. Ir taip, net vokiečiai kartais neklysta. :D

Patylėjau keletą dienų ir tapo aišku, kad krikščionims nusispjaut į tai, kas gi tai yra ir kaip atsirado krikščionybė! Kur gi jos gerumas, žmonių durninime? :lol:


Na, jeigu Jėzaus Iš Nazareto prisikėlimo iš numirusių skelbimas yra žmonių durninimas, tai tada Jūs teisus Nežinuk. :)


Grįžti į