Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Diskusijos apie tai, kodė krikščionybės yra sąmokslas prieš Jėzų iš Nazareto. Nes akivaizdu, kad ko Saulius nepasiekė kardu, vėliau pasivadinęs Pauliumi, jis tai pasiekė melu ir apgaule. Taip Jėzaus iš Nazareto mokymas buvo sužlugdytas Pauliaus demagogijomis.
Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 03 Geg 2017, 18:59

Skamba įdomiai:
Augustas rašė:Na, jeigu Jėzaus Iš Nazareto prisikėlimo iš numirusių skelbimas yra žmonių durninimas, tai tada Jūs teisus Nežinuk. :)
Na o aš čia prie ko, jei anas net prisikėlė?
Ar tai ir aš kai tik numirsiu, tai ir vėl tuoj prisikelsiu? :lol: Kažkaip ne logiška…

Tai gal krikščionys net neleis man ramiai numirti ... ir basta!? :cry:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 08 Geg 2017, 15:14

Nežinukas rašė:Skamba įdomiai:
Augustas rašė:Na, jeigu Jėzaus Iš Nazareto prisikėlimo iš numirusių skelbimas yra žmonių durninimas, tai tada Jūs teisus Nežinuk. :)
Na o aš čia prie ko, jei anas net prisikėlė?
Ar tai ir aš kai tik numirsiu, tai ir vėl tuoj prisikelsiu? :lol:


Taip, iš principo taip ir yra. :)

Kažkaip ne logiška…


O kas čia nelogiško? :roll:

Tai gal krikščionys net neleis man ramiai numirti ... ir basta!? :cry:


Sutrukdyti Tamstai numirti niekas negali. :!: Nuraminau? :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 12 Geg 2017, 11:17

Augustas rašė:
Nežinukas rašė:Patylėjau keletą dienų ir tapo aišku, kad krikščionims nusispjaut į tai, kas gi tai yra ir kaip atsirado krikščionybė! Kur gi jos gerumas, žmonių durninime? :lol:

Na, jeigu Jėzaus Iš Nazareto prisikėlimo iš numirusių skelbimas yra žmonių durninimas, tai tada Jūs teisus Nežinuk. :)
Ar tai ir viskas, ką skelbia krikščionybė? :o

O apie Jėzaus Nazariečio mokymą ta krikščionybė yra ką girdėjusi? Kaip matau, jei Jėzaus Nazarietis nebūtų prisikėlęs, ir šiaip jau krikščionims, į tą Jėzaus Nazariečio mokymą nusispjaut,- ar ne? :cry:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 17 Geg 2017, 18:10

Nežinukas rašė:
Augustas rašė:
Nežinukas rašė:Patylėjau keletą dienų ir tapo aišku, kad krikščionims nusispjaut į tai, kas gi tai yra ir kaip atsirado krikščionybė! Kur gi jos gerumas, žmonių durninime? :lol:

Na, jeigu Jėzaus Iš Nazareto prisikėlimo iš numirusių skelbimas yra žmonių durninimas, tai tada Jūs teisus Nežinuk. :)
Ar tai ir viskas, ką skelbia krikščionybė? :o


Iš esmės taip, tai yra viskas, ką, be Senajame Testamente esančio mokymo, skelbia krikščionybė. :)

O apie Jėzaus Nazariečio mokymą ta krikščionybė yra ką girdėjusi?


Na, kažką tikrai girdėjo, nes ir Evangelija pagal Luką, ir Evangeliją pagal Joną, ir Evangelija pagal Marką (tiksliau, tos Evangelijos pagal Marką fragmentai, jei tikėsime pasakojimu apie tai, kad Paulius išdraskęs Evangeliją pagal Marką), ir Luko parašyti Apaštalų darbai yra Naujojo Testamento kanone. Tad kažką krikščionybės šalininkai apie Jėzaus Nazariečio mokymą tikrai skaitė. :)

Kaip matau, jei Jėzaus Nazarietis nebūtų prisikėlęs, ir šiaip jau krikščionims, į tą Jėzaus Nazariečio mokymą nusispjaut,- ar ne? :cry:


Iš esmės taip ir yra, Jėzaus Nazariečio mokymas yra svarbus tik todėl, kad Jėzus Nazarietis prisikėlė iš numirusių.

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 17 Geg 2017, 20:01

Augustas rašė:Iš esmės taip ir yra, Jėzaus Nazariečio mokymas yra svarbus tik todėl, kad Jėzus Nazarietis prisikėlė iš numirusių.
Ne! Tai nėra Jėzaus Nazariečio mokymo esmė. Tai yra fariziejaus Pauliaus fariziejiško mokymo esmė! O fariziejaus Pauliaus fariziejiškas mokymas net neužsimena apie Jėzų Nazarieti. Prašyčiau bent jau Jėzaus Nazariečio vardu čia ne meluoti!
Nagi sakiau :twisted: gi, kad Pauliaus dėsto fariziejų mokslą stabmeldžiams!
 
 
 
 
Matau, :twisted: kad tamsta, kaip tikras Kristaus pasekėjas, be jokių ceremonijų pripažįsti, kad koks tai Jėzaus Nazariečio mokymas, tau neegzistuoja ir į tai nusispjaut! O šiame, labai protingame mano :twisted: pasakyme, slypi ne vien nepalankumas maištininkui Kristui.

Ach jei kanone, tai jau ir girdėta? :lol:
Augustas rašė:
Nežinukas rašė:O apie Jėzaus Nazariečio mokymą ta krikščionybė yra ką girdėjusi?
Na, kažką tikrai girdėjo, nes ir Evangelija pagal Luką, ir Evangeliją pagal Joną, ir Evangelija pagal Marką (tiksliau, tos Evangelijos pagal Marką fragmentai, jei tikėsime pasakojimu apie tai, kad Paulius išdraskęs Evangeliją pagal Marką), ir Luko parašyti Apaštalų darbai yra Naujojo Testamento kanone. Tad kažką krikščionybės šalininkai apie Jėzaus Nazariečio mokymą tikrai skaitė. :)

O, kad tik ką pats tamsta sakei, kad tamstos vienintelis tikslas ir pažinimas yra galimas prisikėlimas, tai dar nereiškia, kad tamsta ir supranti, ką sakai.

O tame kanone… Dar nei vienas iš jūsų, dar nei karto neperskaitė apaštalo Petro padiktuotos, evangelisto Markaus surašytos Evangelijos, o aiškinate čia man, kad apie Evangelijas esat ką girdėję. :(

Art tikrai krikščionims taip smagu pačius save mulkinti, niekuo nepagrįstomis viltimis? :roll:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 01 Bir 2017, 17:17

O tame kanone… Dar nei vienas iš jūsų, dar nei karto neperskaitė apaštalo Petro padiktuotos, evangelisto Markaus surašytos Evangelijos, o aiškinate čia man, kad apie Evangelijas esat ką girdėję.


Aš tikrai tikrai skaičiau. :) Vadinasi, Tamsta meluoja, Nežiniuk, kad nė vienas iš mūsų neperskaitė evangelisto Marko surašytos (Petro padiktuotos) Evangelijos. :) Tai ką dabar darysime, kai Tamsta daug didesnis melagis už apaštalą Paulių yra? :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 28 Bir 2017, 10:19

Augustas rašė: Aš tikrai tikrai skaičiau. :) Vadinasi, Tamsta meluoja, Nežiniuk, kad nė vienas iš mūsų neperskaitė evangelisto Marko surašytos (Petro padiktuotos) Evangelijos. :) Tai ką dabar darysime, kai Tamsta daug didesnis melagis už apaštalą Paulių yra? :)

Tas žmogelis dėl gėdos jausmo tikrai ne mirs! :lol:
 
 
 
 
Ar tamsta vyno pergėrei, :lol:
ar čia kokie stebuklai, :roll:
ar tai vien įžūlus krikščioniškas agresyvumas :evil: ?

Na, na, sakyk žmogau,
kur ir aš galėčiau rasti ar vien paskaityti tą tariamai evangelisto Markaus surašytą,
Petro padiktuotą Evangeliją? :lol:

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Augustas » 28 Bir 2017, 18:49

Na, na, sakyk žmogau,
kur ir aš galėčiau rasti ar vien paskaityti tą tariamai evangelisto Markaus surašytą,
Petro padiktuotą Evangeliją?


Va, ką rašo mūsų Keistuolis apie Evangeliją pagal Marką:
"Kaip ne keista, sujungus tris sinoptines Evangelijas pagal tam tikrą tvarką ir šianadien dar galima pilnai atstatyti pirminę Markaus knygą. Nėra abejonės, kad tas darbas anksčiau ar vėliau bus atliktas pilnai ir labai tiksliai. Nors krikščionims toks Evangelijos atstatymas baisus vien tuo, kad griauna visus jų aiškinimus apie Evangelijų kilmę ir "teologines" pasakėles apie Evangelijų kilmės priežastis. Pagal minimą tvarką, galima išskirti 32 - 33 logiškus ir vaizdingus pasakojimus. O svarbiausia, sujungus sinoptinių Evangelijų tekstus, mes akivaizdžiai matome, kad mus pasiekusių Evangelijų tekstai yra išlikę ypatingai tikslus. Taigi, išskyrus menkas „krikščionybės tobulinimo“ išimtis Evangelijose, Markaus Evangelijos tekstai išliko praktiškai nepakeisti!"

Taigi, išvada yra labai aiški - perskaityk visas tris sinoptines Evangelijas, ir būsi perskaitęs visą Evangeliją pagal Marką. :)

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 06 Rgs 2017, 15:18

Vasara baigėsi!
O pas krikščionis vis tas pats, viskas atvirkščiai:

Augustas rašė:
Nežinukas rašė:
Och! Kaip man :twisted: patinka tie krikščionys !
 
 
 
 
Bet visgi :twisted: kaip ten yra su pasakymu, kad išimtys vien pabrėžia taisyklę?


Na, na. Išimtys visada taisyklę bando sugriauti. :)
(...)
Krikščionybė yra iš tikrųjų geresnė religija, o va krikščionija (tai yra krikščionybę išpažįstantys žmonės) tikrai nėra geresni...

Filosofija!

Pats velnias :twisted: koją gali nusilaužti, brisdamas per tokius išvedžiojimus. :lol:

Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 125
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Re: Krikščionybė yra sąmokslas prieš Jėzų!

Standartinė Nežinukas » 07 Rgs 2017, 09:38

Augustas rašė:
Nežinukas rašė:Na, na, sakyk žmogau,
kur ir aš galėčiau rasti ar vien paskaityti tą tariamai evangelisto Markaus surašytą,
Petro padiktuotą Evangeliją?
(...)
Taigi, išvada yra labai aiški - perskaityk visas tris sinoptines Evangelijas, ir būsi perskaitęs visą Evangeliją pagal Marką. :)

Na, o kokią evangeliją skelbė tas jūsų pusdievis Paulius? :roll:

Nes Jėzaus apaštalams Evangeliją paskelbė patas Jėzus. :idea:
Ir tamsta sakai, kad tai „Evangeliją pagal Marką“, tik išdraikyta į tris (sinoptines) dalis.

Nesuprantu, tai kam dar reikėjo mėtyti kokią tai evangeliją iš dangaus, kaip Paulius aiškina savo pasakėlėse? :lol: Ir jei Pauliaus pasakėlės nėra melas bei suokalbis prieš Jėzų, kur gi ta Pauliaus „evangelija“?


Grįžti į