Krikščionys niekina Evangeliją!

Diskusijos apie tai, kodė krikščionybės yra sąmokslas prieš Jėzų iš Nazareto. Nes akivaizdu, kad ko Saulius nepasiekė kardu, vėliau pasivadinęs Pauliumi, jis tai pasiekė melu ir apgaule. Taip Jėzaus iš Nazareto mokymas buvo sužlugdytas Pauliaus demagogijomis.
Vartotojo avataras
Nežinukas
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 19 Lap 2016, 17:54

Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Nežinukas » 07 Kov 2017, 11:25

.
Rodos nieko ypatingo. Štai katalikų bažnyčios Lietuvoje kalendorius. Deja, tai pats puikiausias pavyzdys, kaip sekant Pauliaus :evil: įvestas ir Ireniejaus :twisted: patvirtintas „tradicijas“, naikinama Jėzaus Meisjaus paskelbta Evangelija:

Lietuvos katalikų bažnyčios kalendorius rašė:Skaitinių ciklai „A“, „B“ ir „C“ žymi Šventojo Rašto skaitinių sekmadienio Mišiose ciklus. „A“ metų sekmadieniais, išskyrus gavėnią ir Velykų laiką, skaitoma iš Evangelijos pagal Matą, „B“ metais – iš Evangelijos pagal Morkų ir „C“ metais – iš Evangelijos pagal Luką. Kiekvienais metais per gavėnią ir Velykų laiku skaitiniai imami iš Evangelijos pagal Joną, irgi kas treji metai pasikartojantys.

Kadangi „kiekvienais metais per gavėnią ir Velykų laiku skaitiniai imami iš Evangelijos pagal Joną“, yra labai keista, kaip krikščionys dar „neišskaitė“, kas pasmerkė Jėzų ir kodėl Jėzus buvo nužudytas. O svarbiausia tai, kad iš tų skaitinių „ciklų“ seka, jog krikščionys net nesiruošia skaityti Jėzaus Evangeliją. Jiems tradicija yra kur kas svarbiau, nei Evangelijų turinys. Ir kas gali „C metais“ dar prisiminti, kas buvo skaitoma „A metais“? :lol: Taigi, Pauliaus nustatytas tikslas akivaizdžiai pasiektas – „Petrui patikėta Evangelija“, kaip sako Paulius, buvo Pauliaus išdarkyta ir niekas nebeperskaito jos turinį iki mūsų dienų! Taip krikščionys niekina Evangeliją iki šiol!

Taigi, dar kartą siūlau paskaityti ištisinį tekstą iš sinoptinių Evangelijų, kas pasmerkė Jėzų, :geek: kuris leidžia suprasti, kaip negailestingai Paulius išdarkė „Petrui patikėtą Evangeliją“.

O gal aš klystu? :oops:

Suprantama, jei nei vienas krikščionis man nepaaiškins,
kad yra kitaip, žinosiu, jog aš neklystu.

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Keistuolis » 09 Kov 2017, 11:57

Na va ir paaiškėjo Augustai, kiek ta tavo minima bažnyčia atitinka Jėzaus Nazariečio mokymą!
Mano užduotas klausimas „Kodėl katalikai tyčiojasi iš Evangelijos?“ jau dingo iš akiračio.
Keistuolis rašė:
Nežinukas - Krikščionys niekina Evangeliją! rašė: O svarbiausia tai, kad iš tų skaitinių „ciklų“ seka, jog krikščionys net nesiruošia skaityti Jėzaus Evangeliją. Jiems tradicija yra kur kas svarbiau, nei Evangelijų turinys. Ir kas gali „C metais“ dar prisiminti, kas buvo skaitoma „A metais“?

Ta intencija kunigėliams vėl uždaviau klausimą: „Kodėl katalikai tyčiojasi iš Evangelijos?“ ir esu tikras, kad vargu ar jie į tą klausimą atsakys, o jei ir atsakys, tai tas atsakymas bus ir vėl vien paguodos svertas neišmanėliams – primityvus dogmatizmas.

Ir ko tie kunigėliai tame klausime taip išsigando, kad net nutrynė su tariamu „paaiškinimu“:
„Šis klausimas laukia svetainės administratorių patvirtinimo“, o pats klausimas dingo!

Štai to klausimo turiny:
Keistuolis rašė:
Kodėl katalikai tyčiojasi iš Evangelijos?

Katalikų bažnyčios Lietuvoje kalendorius rašo (http://www.lcn.lt/bl/aktualijos/kalendorius) : „Skaitinių ciklai „A“, „B“ ir „C“ žymi Šventojo Rašto skaitinių sekmadienio Mišiose ciklus. „A“ metų sekmadieniais, išskyrus gavėnią ir Velykų laiką, skaitoma iš Evangelijos pagal Matą, „B“ metais – iš Evangelijos pagal Morkų ir „C“ metais – iš Evangelijos pagal Luką. Kiekvienais metais per gavėnią ir Velykų laiku skaitiniai imami iš Evangelijos pagal Joną, irgi kas treji metai pasikartojantys.“

Ir kas gali „C metais“ dar prisiminti, kas buvo skaitoma „A metais“? Vadinasi, bažnyčia daro viską, kad niekas neperskaitytų Evangeliją! Tik nereikia sakyti, kad katalikų bažnyčia skatina Evangelijos skaitymą savarankiškai. Toks prisiplakimas prie reformacijos, kuri tikrai paskatino Evangelijų savarankišką skaitymą, yra lyg laikmečio priverta katalikams, bent mėginti perskaityti Evangeliją. O visumoje katalikų bažnyčia daugiau nei tūkstantį metų draudė ne vien turėti asmeninį Evangelijos egzempliorių, bet ir net mėginimą Evangeliją skaityti savarankiškai, ir tai laikė daugiau nei tūkstantį metų nusikaltimu.

Manyčiau, kad taip ne vien katalikai, bet ir visi krikščionys, mėgino ir tebemėgina nuslėpti tikrą Evangelijos turinį kuris yra visiškai kitoks, nei mums aiškina krikščionys. Skaitant Evangeliją ištisai randamas visiškai kitas turinys: "Kas pasmerkė Jėzų?" ( http://www.elmarkt.de/pasiskaitymui/pilotas.html ) nei, kad teigia bažnyčia.

Tai kaip čia yra?

P.S. Maždaug toks atsakymas: „katalikai nesityčioja iš Evangelijos“, be jokių argumentų, kaip pvz., katekizmo pakišimas apie keturias Evangelijas vietoje atsakymo, bus pats kvailiausias atsakymas, kokį tik gali sugalvoti kunigai!

O neduotas joks atsakymas – taip pat yra aiškus atsakymas, kuris parodo pašnekovo visišką neišprusimą!

Va ir turime atsakymą, kad mažiausiai katalikai, ir greičiausiai visi krikščionys,
išvis neišmano ką jie skelbia, - argi ne taip?

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Augustas » 09 Kov 2017, 14:06

Na va ir paaiškėjo Augustai, kiek ta tavo minima bažnyčia atitinka Jėzaus Nazariečio mokymą!
Mano užduotas klausimas „Kodėl katalikai tyčiojasi iš Evangelijos?“ jau dingo iš akiračio.


Na, ką aš žinau? Aišku, gaila, kad taip atsitiko, bet tam turiu tam tikrą paaiškinimą. Manau, kad Jus paprasčiausiai palaikė agresyviu ateistiniu troliu, nes jų nuomone, priekabiaujate dėl tokių smulkmeniškų detalių, kurios, anot jų, kasdienybėje nereikšmingos, nes nei ką nors keičia istoriniu požiūriu, nei ką nors keičia doktrinos požiūriu. Tos smulkmeniškos detalės įdomios senovės istorijos fanams (tokiems kaip aš), ir jie tegul sau ir ginčijasi dėl jų. O klauskkunigo.lt vis tiktai yra Bažnyčios doktrinos klausimams skirta svetainė, o ne Bažnyčios istorijos klausimams.
Tad manau, kad jų pozicija Jums yra visiškai aiški šiuo požiūriu. :)

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Keistuolis » 10 Kov 2017, 11:48

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Na va ir paaiškėjo Augustai, kiek ta tavo minima bažnyčia atitinka Jėzaus Nazariečio mokymą!

Manau, kad Jus paprasčiausiai palaikė agresyviu ateistiniu troliu, nes jų nuomone, priekabiaujate dėl tokių smulkmeniškų detalių, kurios, anot jų, kasdienybėje nereikšmingos, nes nei ką nors keičia istoriniu požiūriu, nei ką nors keičia doktrinos požiūriu.

Įdomu!

Ar tai Evangelijų turinys katalikams ir visiems krikščionims yra tos smulkmenos?
Evangelijų turinys nieko nekeičia doktrinos požiūriu?
Tai kokį velnią garbina ta „bažnyčia“,
jei jiems į Jėzaus mokymą nusispjaut?

Kaip manai, - kaip istorikas?

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Augustas » 10 Kov 2017, 16:25

Keistuolis rašė:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Na va ir paaiškėjo Augustai, kiek ta tavo minima bažnyčia atitinka Jėzaus Nazariečio mokymą!

Manau, kad Jus paprasčiausiai palaikė agresyviu ateistiniu troliu, nes jų nuomone, priekabiaujate dėl tokių smulkmeniškų detalių, kurios, anot jų, kasdienybėje nereikšmingos, nes nei ką nors keičia istoriniu požiūriu, nei ką nors keičia doktrinos požiūriu.

Įdomu!

Ar tai Evangelijų turinys katalikams ir visiems krikščionims yra tos smulkmenos?
Evangelijų turinys nieko nekeičia doktrinos požiūriu?


O tai ką keičia, Tamsta, Keistuoli, man paaiškink. :) Pvz., aš skaičiau Tamstos "rekonstruotą" Evangeliją pagal Markų. Ir pamačiau, kad ta Evangelija (pagal Markų) visiškai nieko nepakeičia RKB Katekizme. Nė vieno žodžio nekeičia. Viskas lieka taip pat, kaip buvę ir iki Tamstos atliktos Evangelijos pagal Markų "rekonstrukcijos".

Tai kokį velnią garbina ta „bažnyčia“,
jei jiems į Jėzaus mokymą nusispjaut?

Kaip manai, - kaip istorikas?

Užduosiu Tamstai priešpriešinį klausimą: O ko vertos rekonstrukcijos, jei jos iš esmės nieko nekeičia Katalikų doktrinoje? Kaip Tamsta, Keistuoli, galvoja? :)
Kaip istorikas, manau, kad garbina tą patį Jėzų Nazarietį (tiktai kažkodėl jį vadina graikiškai "Kristumi", o ne hebrajiškai "Mesiju"). O kodėl Jėzų Nazarietį vadina būtent graikiškai, o ne hebraiškai, klausimas įdomus tik istorikams. RKB Doktrina nuo to klausimo išsprendimo visiškai nepasikeičia.

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Keistuolis » 10 Kov 2017, 21:55

Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Ar tai Evangelijų turinys katalikams ir visiems krikščionims yra tos smulkmenos?
Evangelijų turinys nieko nekeičia doktrinos požiūriu?

O tai ką keičia, Tamsta, Keistuoli, man paaiškink. :) Pvz., aš skaičiau Tamstos "rekonstruotą" Evangeliją pagal Markų. Ir pamačiau, kad ta Evangelija (pagal Markų) visiškai nieko nepakeičia RKB Katekizme. Nė vieno žodžio nekeičia. Viskas lieka taip pat, kaip buvę ir iki Tamstos atliktos Evangelijos pagal Markų "rekonstrukcijos".

Suprantu katalikų norą tapti svarbesniais už patį Dievą, su savo koncepcijomis. Taip, lyg katalikai jau skelbia Evangeliją, kurios dar niekada neperskaitė! Tik va, pritarti tam negaliu.

O kaip keičiasi turinio esmė rekonstruotoje (nesuprantu kodėl kabutėse) Markaus Evangelijoje, galima suprasti paskaičius tą tekstą. O ar tai keičia kokių tai katalikėlių, kurių Dievas net nepastebėjo (nes jie meldžiasi maištininkui Kristui) koncepcija, Evangelijai ir jos turiniui nedaro jokios įtakos. Krikščionys, sekdami Paulių, bet ne Jėzų iš Nazareto, viską apvertė aukštyn kojom! Ir tiek pasipūtė, jog net mano, kad jie, o ne Evangelija formuoja doktriną.

Ir jei skaitei bent kelis rekonstruotos Evangelijos epizodus (visa rekonstrukcija nuo 1995 metų dar nepaskelbta), tai arba neišmanai kokia yra katalikų koncepcija, arba nesupratai, ką skaitei:
Kas pasmerkė Jėzų rašė:Jėzus tikrai buvo paaukotas. Ir tikrai ne taip, kaip aiškina didžiausio Jėzaus priešo fariziejaus Paulius sadistinė teorija, kad Jėzaus kraujoplūdžiu tariamai nuplaunama tariama „prigimtinė nuodėmė“.
Jėzus buvo paaukotas taip, kaip aprašo apaštalas Jonas Evangelijoje (11,49-50): „Vienas iš jų Kajafas, tais metais vyriausiasis kunigas, jiems tarė: ‚Jūs nieko neišmanote ir nepagalvojate, jog jums naudingiau, kad vienas žmogus mirtų už tautą, o ne visa tauta žlugtų’“. Žodžiu sprendimui nužudyti Jėzų, didžiausią įtaką padarė naudos kriterijus. Tai buvo svarbiausia aukštiesiems kunigams, seniūnams, rašto aiškintojams bei visai teismo tarybai.

Ir vien atstatytas turinys parodo, kaip tas nužudymas buvo įgyvendintas. O tai tikrai neturi nieko bendro su sadistinėmis fariziejaus Paulius, svarbiausio Jėzaus persekiotojo tariamomis „teorijomis“, kuriomis Pauliaus norėtų pateisinti savo nusikaltimus (kaip pvz. Stepano nužudymą). Ir jei šiek tiek skaitei Pauliaus laiškus, tai žinai, kad tuo metu, kai Jėzus buvo nužudytas, Paulius, tada dar Saulius t.p. buvo Jeruzalėje - žudikų tarpe!

O atstatytas turinys tikrai nekeičia krikščionišką koncepciją?

Jei taip, katalikai man atrodo kaip juokingi kvailiai, kurie meldžiasi maištininkui ir būtinai turi nužudyti savo Dievą, kad Dievo krauju nusiplautų savo nuodėmes ir nepripažįsta jokios Evangelijos.

Tikrai „rimta“ koncepcija!

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Augustas » 11 Kov 2017, 13:54

O atstatytas turinys tikrai nekeičia krikščionišką koncepciją?


Tikrai tikrai nekeičia. Galiu patikinti, kad nepakeičia nė vieno žodelio. :)

Vartotojo avataras
Keistuolis
Pranešimai: 137
Užsiregistravo: 20 Lap 2016, 12:49

Re: Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Keistuolis » 11 Kov 2017, 18:13

Augustas rašė:
O atstatytas turinys tikrai nekeičia krikščionišką koncepciją?

Tikrai tikrai nekeičia. Galiu patikinti, kad nepakeičia nė vieno žodelio. :)

Tamsta teisus, net nepagalvojau, kad tikrai taip yra, kaip sakai.

Tikrai, krikščionys sekdami Paulių, bet ne Jėzų iš Nazareto, viską apvertė aukštyn kojom! Jie niekad neturėjo nieko bendro su Evangelijos doktrina. Tad kaip galėtų Evangelijos tekstas ką keisti krikščionių doktrinoje, kai krikščionys su Evangelija neturi nieko bendro!

Tamsta tikrai teisus. Visuomenės mulkinimas toks gilus, kad kai žmonės kalba apie krikščionis, jie mano, kad tai Jėzaus iš Nazareto pasekėjai. O tikrumoje, tai fariziejaus Paulius sadistinių teorijų pasekėjai. O "Kristus" termino pagalba hipnozė tokia stipri, kad daugeliui net atrodo jog žudikų bendražygis Paulius tikrai yra šventasis. Tai ką gali tokioje krikščionių doktrinoje pakeisti kokia tai Evangelija, - nieko. Juk krikščionys Evangelija tik spekuliuojama, o Evangelijos tekstai draskomi per tris metus, kad tik niekas nesuprastų, kas yra kas.

Tamsta tikrai teisus, krikščionybė yra totalinis žmonijos mulkinimas!
Ir kaip aš tai anksčiau nesupratau?

Augustas
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 07 Sau 2017, 13:00

Re: Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Augustas » 13 Kov 2017, 12:57

ėzus tikrai buvo paaukotas. Ir tikrai ne taip, kaip aiškina didžiausio Jėzaus priešo fariziejaus Paulius sadistinė teorija, kad Jėzaus kraujoplūdžiu tariamai nuplaunama tariama „prigimtinė nuodėmė“.
Jėzus buvo paaukotas taip, kaip aprašo apaštalas Jonas Evangelijoje (11,49-50): „Vienas iš jų Kajafas, tais metais vyriausiasis kunigas, jiems tarė: ‚Jūs nieko neišmanote ir nepagalvojate, jog jums naudingiau, kad vienas žmogus mirtų už tautą, o ne visa tauta žlugtų’“. Žodžiu sprendimui nužudyti Jėzų, didžiausią įtaką padarė naudos kriterijus. Tai buvo svarbiausia aukštiesiems kunigams, seniūnams, rašto aiškintojams bei visai teismo tarybai.


O dabar Tamsta, Keistuoli, prašau man paaiškinti, kaip šis pacituotasis aukščiau faktas, kurį aš ir kiti krikščionys pripažįstame tikru faktu, keičia Katalikų Bažnyčios doktriną. :)

Praeivis
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 26 Vas 2017, 13:40

Re: Krikščionys niekina Evangeliją!

Standartinė Praeivis » 13 Kov 2017, 17:59

.

Na čia ir cirkai! Grynai kaip čia:


Kodėl?

Va todėl:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:O atstatytas turinys tikrai nekeičia krikščionišką koncepciją?

Tikrai tikrai nekeičia. Galiu patikinti, kad nepakeičia nė vieno žodelio. :)

Pirmyn Keistuoli, paaiškink krikščionių koncepciją, nes Augustas apsimeta krikščioniu, bet nežino kas ta koncepcija. Nors sako, kad Evangelija tos (nežinomos :!: ) koncepcijos nekeičia! O tokio jūsų paaiškinimo matyt ne gana:

Keistuolis rašė:...krikščionys sekdami Paulių, bet ne Jėzų iš Nazareto, viską apvertė aukštyn kojom! Jie niekad neturėjo nieko bendro su Evangelijos doktrina. Tad kaip galėtų Evangelijos tekstas ką keisti krikščionių doktrinoje, kai krikščionys su Evangelija neturi nieko bendro! (...) Tamsta tikrai teisus, krikščionybė yra totalinis žmonijos mulkinimas!

Aiškiausias požiūris apie krikščionių koncepciją. Bet Augustas varo svao: :mrgreen:
Augustas rašė:
Keistuolis rašė:Jėzus tikrai buvo paaukotas. Ir tikrai ne taip, kaip aiškina didžiausio Jėzaus priešo fariziejaus Paulius sadistinė teorija, kad Jėzaus kraujoplūdžiu tariamai nuplaunama tariama „prigimtinė nuodėmė“...
O dabar Tamsta, Keistuoli, prašau man paaiškinti, kaip šis pacituotasis aukščiau faktas, kurį aš ir kiti krikščionys pripažįstame tikru faktu, keičia Katalikų Bažnyčios doktriną. :)

Tai ką dar galima čia paaiškinti?
Cirkai ir tiek! :lol:
:twisted: Ir aš turiu savo nuomonę apie krikščionių koncepciją!



Grįžti į